Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 85 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Willems & Steinvoort Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 93–174 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-25.4% t.o.v. mediaan van € 5.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 8.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 12871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440831
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Globecollege — 0.13 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Woudrijk — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mete Market — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Primec — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 3.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voetveer over de Kruisvaart — 1.91 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lok Fu — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.800 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 457 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 1.000 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -2.200 | |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | B | € 525.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 538.860 | € -10.140 | |
| Zeilmakerslaan 75 De Meern-Zuid | 123 | B | € 525.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 538.530 | € -10.470 | |
| Van Kleffenslaan 80 Kanaleneiland-Noord | 116 | E | € 495.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 533.280 | € -15.720 | |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | C | € 549.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 573.000 | +€ 24.000 | |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 26.000 | |
| Stoelenmakerslaan 66 De Meern-Zuid | 113 | C | € 499.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 521.600 | € -27.400 | |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | F | € 459.000 |
+€ 41.440
5 stap(pen)
|
€ 500.440 | € -48.560 | |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 617.800 | +€ 68.800 | |
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | A | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | +€ 81.000 | |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | G | € 595.000 |
+€ 46.800
6 stap(pen)
|
€ 641.800 | +€ 92.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | 5 | A+ | € 650.000 | € 4.851 |
| Zwanebloem 9 Veldhuizen | 133 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.887 |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | 5 | A | € 650.000 | € 4.924 |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | 5 | C | € 549.000 | € 4.575 |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 675.000 | € 5.153 |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | 4 | B | € 525.000 | € 4.167 |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | 5 | C | € 635.000 | € 5.205 |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 685.000 | € 5.229 |
| Zeilmakerslaan 75 De Meern-Zuid | 123 | 6 | B | € 525.000 | € 4.268 |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | 5 | A | € 575.000 | € 4.957 |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | 5 | A | € 699.000 | € 5.140 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |