house · resale
Rigolettoplantsoen 16
3438VS Nieuwegein · Zuilenstein-Noord · wijk Zuilenstein · Nieuwegein
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Moen Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Nieuwegein met 70–130 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 4.407/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.865 |
|---|---|
| Dichtheid | 6905 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 397.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Toonladder Zuilenstein — 0.26 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.46 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Batau & Galecop — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Galecop — 1.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 1.98 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 1.62 km |
| Restaurant | Patthamawan Khroewa Thai — 0.48 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.315 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 351 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | C | € 440.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 448.280 | € -1.720 | |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | D | € 415.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 432.280 | € -17.720 | |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | C | € 420.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 430.530 | € -19.470 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 19.520
2 stap(pen)
|
€ 494.520 | +€ 44.520 | |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | 4 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | 4 | C | € 440.000 | € 4.783 |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | 4 | B | € 435.000 | € 4.780 |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | 4 | A+ | € 530.000 | € 5.048 |
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | 4 | A | € 425.000 | € 4.722 |
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | 5 | B | € 425.000 | € 4.381 |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | 3 | A | € 450.000 | € 4.286 |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | 5 | D | € 415.000 | € 3.843 |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Strawinskystraat 88 Zuilenstein-Zuid | 86 | 4 | B | € 395.000 | € 4.593 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | 5 | A | € 500.000 | € 5.682 |