apartment · resale
Laan van Roos en Doorn 11
2514BC Den Haag · Willemspark · wijk Wijk 23 Willemspark · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 62 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Frisia Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 apartments in Den Haag met 43–80 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+19.5% t.o.v. mediaan van € 4.993/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Laan van Roos en Doorn
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Laan van Roos en Doorn 35 | 93 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 5202 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 564.000 deze listing -34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182347
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edith Stein College — 0.27 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Madal Bal — 0.14 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hofstad Apotheek — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Biking Doctors — 0.12 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 1.45 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.89 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meraklis — 0.08 km · 232 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.766 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 992 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.849 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~806 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~248 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 220 m³ |
| Tuin | Patio/atrium |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 368.900 | € -1.100 | |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | € -6.400 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 359.400 | € -10.600 | |
| De Perponcherstraat 25 Koningsplein e.o. | 51 | B | € 375.000 |
+€ 5.610
1 stap(pen)
|
€ 380.610 | +€ 10.610 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 388.800 | +€ 18.800 | |
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | C | € 375.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 389.400 | +€ 19.400 | |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | C | € 335.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 348.000 | € -22.000 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 344.710 | € -25.290 | |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | G | € 369.500 |
+€ 28.400
6 stap(pen)
|
€ 397.900 | +€ 27.900 | |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 30.000 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 339.000 | € -31.000 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 337.280 | € -32.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | 2 | C | € 335.000 | € 5.154 |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | 2 | D | € 320.000 | € 5.000 |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | 3 | A | € 400.000 | € 6.780 |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | 3 | C | € 400.000 | € 6.154 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | 2 | D | € 350.000 | € 5.000 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |