databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Moerasorchidee 31

8245JW Lelystad · Flora Midden · wijk Warande · Lelystad

€ 645.000
€ 4.108 / m²
157 6kamers A++
Foto 1 van Moerasorchidee 31 Foto 2 van Moerasorchidee 31 Foto 3 van Moerasorchidee 31 Foto 4 van Moerasorchidee 31 Foto 5 van Moerasorchidee 31 Foto 6 van Moerasorchidee 31 Foto 7 van Moerasorchidee 31 Foto 8 van Moerasorchidee 31 Foto 9 van Moerasorchidee 31 Foto 10 van Moerasorchidee 31 Foto 11 van Moerasorchidee 31 Foto 12 van Moerasorchidee 31

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.157 m²
Perceel227 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Kopen met Kijken Makelaardij (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Lelystad met 109–204 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+20.8% t.o.v. mediaan van € 3.402/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Lelystad

Inwoners1.590
Dichtheid2668 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 473.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU09951112 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Tjotter — 0.68 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.95 km
Apotheek Service Apotheek Warande — 0.94 km
OV-station Station Centrum — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.079 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 133.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.884 per jaar (~€ 157/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.236 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1413 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~314 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2025
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDriedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud540 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Overcinge 62 Landerijen Zuid/West 172 A € 585.000 +€ 30.960
2 stap(pen)
  • A→A+: € 13.760 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 17.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 615.960 € -29.040
Salland 68 Landstrekenwijk Oost 162 A € 575.000 +€ 29.160
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 16.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 604.160 € -40.840
Wederiklaan 7 Flora West 169 A € 675.000 +€ 30.420
2 stap(pen)
  • A→A+: € 13.520 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 16.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 705.420 +€ 60.420
Buitenplaats 165 Bongerd, Buitenplaats 149 A+++ € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -70.000
Waterbies 72 Woonhavenpad 146 A++ € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -70.000
Parnassialaan 1 Flora Midden 161 A € 700.000 +€ 28.980
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.880 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 16.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 728.980 +€ 83.980
Trompenburgh 22 Landerijen Zuid/West 160 A € 725.000 +€ 28.800
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.800 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 16.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 753.800 +€ 108.800
Vennendal 84 Buitenhof 193 A € 725.000 +€ 34.740
2 stap(pen)
  • A→A+: € 15.440 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 19.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 759.740 +€ 114.740
Weerribben 5 Lelystad-Haven West 129 A € 495.000 +€ 23.220
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.320 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 518.220 € -126.780
Assumburg 64 Landerijen Noord/West 180 A+ € 500.000 +€ 18.000
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 18.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 518.000 € -127.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Salland 68 Landstrekenwijk Oost 162 6 A € 575.000 € 3.549
Parnassialaan 1 Flora Midden 161 7 A € 700.000 € 4.348
Trompenburgh 22 Landerijen Zuid/West 160 5 A € 725.000 € 4.531
Buitenplaats 165 Bongerd, Buitenplaats 149 5 A+++ € 575.000 € 3.859
Wederiklaan 7 Flora West 169 5 A € 675.000 € 3.994
Waterbies 72 Woonhavenpad 146 5 A++ € 575.000 € 3.938
Overcinge 62 Landerijen Zuid/West 172 5 A € 585.000 € 3.401
Werfweg 80 Industrieterrein Noordersluis West 148 5 A+ € 779.500 € 5.267
Schoener 43 25 Schoener 145 6 C € 450.000 € 3.103
Hollandse Hout 244 Hollandse Hout (Villapark) 168 6 A € 850.000 € 5.060
Assumburg 64 Landerijen Noord/West 180 6 A+ € 500.000 € 2.778
Punter 49 25 Punter 154 5 B € 425.000 € 2.760