databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ravelplein 30

2807HH Gouda · Componistenbuurt · wijk Goverwelle · Gouda

€ 375.000
€ 3.906 / m²
96 4kamers B
Foto 1 van Ravelplein 30 Foto 2 van Ravelplein 30 Foto 3 van Ravelplein 30 Foto 4 van Ravelplein 30 Foto 5 van Ravelplein 30 Foto 6 van Ravelplein 30 Foto 7 van Ravelplein 30 Foto 8 van Ravelplein 30 Foto 9 van Ravelplein 30 Foto 10 van Ravelplein 30 Foto 11 van Ravelplein 30 Foto 12 van Ravelplein 30

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.96 m²
Perceel132 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Bij Viavesta Woningmakelaardij (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Gouda met 67–124 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-12.3% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Gouda

Inwoners1.665
Dichtheid7777 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 399.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt16%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05130704 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Kindcentrum Goejanverwelle — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Kakelbont — 0.09 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis — 3.01 km
OV-station Gouda Goverwelle — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 80.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.950 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1632 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~576 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 384 per jaar en 384 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1992
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, eindwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Avanta (gas gestookt, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud312 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Gouda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Constantijn Huygensstraat 70 De Korte Akkeren Oud 83 E € 350.000 +€ 18.260
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.980 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.810 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.470 (+ HR++ glas)
€ 368.260 € -6.740
Cornelis Ketelstraat 77 Kadenbuurt 79 C € 375.000 +€ 7.110
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.110 (+ HR++ glas)
€ 382.110 +€ 7.110
Klimopstraat 4 De Korte Akkeren Oud 78 E € 350.000 +€ 17.160
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.680 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.460 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
€ 367.160 € -7.840
Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud 92 C € 375.000 +€ 8.280
1 stap(pen)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
€ 383.280 +€ 8.280
Mr. D.J. van Heusdestraat 36 Kort Haarlem 74 B € 385.000 +€ 0 € 385.000 +€ 10.000
IJssellaan 122 Kort Haarlem 80 F € 365.000 +€ 20.800
4 stap(pen)
  • F→E: € 3.200 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.600 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.200 (+ HR++ glas)
€ 385.800 +€ 10.800
Vogelplein 12 De Korte Akkeren Oud 72 F € 369.000 +€ 18.720
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.880 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.320 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 387.720 +€ 12.720
Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw 99 B € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 25.000
Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier 81 D € 395.000 +€ 12.960
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
€ 407.960 +€ 32.960
Veenzoom 221 Zomenbuurt 109 C € 415.000 +€ 9.810
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.810 (+ HR++ glas)
€ 424.810 +€ 49.810
Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe 104 A € 435.000 +€ 0 € 435.000 +€ 60.000
Klipperwerf 14 Wervenbuurt 114 B € 435.000 +€ 0 € 435.000 +€ 60.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud 92 4 C € 375.000 € 4.076
Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw 99 4 B € 400.000 € 4.040
Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe 98 4 D € 425.000 € 4.337
Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe 104 4 A € 435.000 € 4.183