Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 259 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Marcel van Dam Makelaardij o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Emmen met 83–154 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+4.8% t.o.v. mediaan van € 2.686/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 9.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 3320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 297.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lisdodde — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Emmen — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Quattro — 0.39 km |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 4.77 km |
| OV-station | Emmen Zuid — 0.86 km |
| Restaurant | Horeca centrum De Rietplas — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.380 per jaar (~€ 198/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.797 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2023 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~714 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 476 per jaar en 476 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Heteluchtverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 526 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 335.890 | +€ 890 | |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 351.560 | +€ 16.560 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 368.080 | +€ 33.080 | |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | A++ | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -35.000 | |
| Rietmees 65 Rietlanden | 85 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -35.000 | |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -36.000 | |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | C | € 289.500 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 298.320 | € -36.680 | |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | C | € 289.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 298.000 | € -37.000 | |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | D | € 275.000 |
+€ 18.560
2 stap(pen)
|
€ 293.560 | € -41.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | 5 | A++ | € 300.000 | € 2.308 |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | 5 | A | € 399.500 | € 3.567 |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | 5 | A | € 350.000 | € 2.632 |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | 5 | C | € 339.500 | € 2.534 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | 5 | B | € 289.500 | € 2.757 |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | 4 | D | € 275.000 | € 2.371 |
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | 4 | C | € 369.000 | € 3.481 |