house · resale
Guus Vleugelplantsoen 23
3544HR Utrecht · Het Zand-Oost · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 150 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blauwe Eik Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 houses in Utrecht met 105–195 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (-1.2% t.o.v. mediaan van € 5.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 7704 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 623.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440922
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Het Zand — 0.16 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderparadijs Jansen & Jansen — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.61 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Zand — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Het Zand — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Terwijde — 0.63 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fusion2Go — 0.65 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.920 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1050 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~150 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 539 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | A+ | € 765.000 |
+€ 32.560
2 stap(pen)
|
€ 797.560 | +€ 2.560 | |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | B | € 750.000 |
+€ 52.070
4 stap(pen)
|
€ 802.070 | +€ 7.070 | |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | C | € 749.000 |
+€ 62.000
5 stap(pen)
|
€ 811.000 | +€ 16.000 | |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | C | € 750.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 821.500 | +€ 26.500 | |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | A+ | € 735.000 |
+€ 31.020
2 stap(pen)
|
€ 766.020 | € -28.980 | |
| Bruidsbloemlaan 5 Vleuterweide-West | 152 | A | € 739.000 |
+€ 22.192
3 stap(pen)
|
€ 761.192 | € -33.808 | |
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | A+ | € 730.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 758.600 | € -36.400 | |
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | A+ | € 800.000 |
+€ 35.420
2 stap(pen)
|
€ 835.420 | +€ 40.420 | |
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | A+ | € 725.000 |
+€ 29.040
2 stap(pen)
|
€ 754.040 | € -40.960 | |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | E | € 750.000 |
+€ 86.940
7 stap(pen)
|
€ 836.940 | +€ 41.940 | |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | A | € 799.000 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 844.900 | +€ 49.900 | |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | A | € 800.000 |
+€ 45.300
3 stap(pen)
|
€ 845.300 | +€ 50.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.169 |
| Bruidsbloemlaan 5 Vleuterweide-West | 152 | 5 | A | € 739.000 | € 4.862 |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Palmstraat 56 Wittevrouwen | 137 | 5 | A | € 850.000 | € 6.204 |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | 6 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Vuurvlindersingel 11 Parkwijk-Noord | 154 | 5 | A++ | € 950.000 | € 6.169 |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | 6 | A | € 799.000 | € 5.222 |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | 5 | A | € 699.000 | € 5.140 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | 6 | C | € 750.000 | € 5.245 |
| Bromwissel 25 2e Daalsebuurt en omgeving | 138 | 5 | A+++ | € 925.000 | € 6.703 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |