Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 112 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Veenendaal met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+15.3% t.o.v. mediaan van € 4.375/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 3.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 5469 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 609.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450118
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Speel-kwartier — 0.9 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kloppend Hart — 0.9 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 4.34 km |
| OV-station | Veenendaal Centrum — 2.33 km |
| Restaurant | De Fuut Veenendaal — 0.26 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.080 per jaar (~€ 90/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.692 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~756 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~108 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 394 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | A | € 498.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 537.300 | € -7.700 | |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | A | € 499.500 |
+€ 33.900
3 stap(pen)
|
€ 533.400 | € -11.600 | |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | C | € 519.000 |
+€ 44.288
5 stap(pen)
|
€ 563.288 | +€ 18.288 | |
| Kamgras 16 Dragonder Noord | 122 | C | € 465.000 |
+€ 61.000
5 stap(pen)
|
€ 526.000 | € -19.000 | |
| Beatrixstraat 32 Achterkerk | 95 | G | € 499.000 |
+€ 66.500
9 stap(pen)
|
€ 565.500 | +€ 20.500 | |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | B | € 475.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 524.200 | € -20.800 | |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | D | € 459.000 |
+€ 63.840
6 stap(pen)
|
€ 522.840 | € -22.160 | |
| MacBridestraat 43 Dragonder Oost | 126 | A+ | € 495.000 |
+€ 27.720
2 stap(pen)
|
€ 522.720 | € -22.280 | |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | A | € 485.000 |
+€ 36.600
3 stap(pen)
|
€ 521.600 | € -23.400 | |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | C | € 515.000 |
+€ 54.000
5 stap(pen)
|
€ 569.000 | +€ 24.000 | |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | B | € 525.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 576.250 | +€ 31.250 | |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | A | € 469.500 |
+€ 34.200
3 stap(pen)
|
€ 503.700 | € -41.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | 5 | C | € 515.000 | € 4.769 |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | 5 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | 5 | D | € 459.000 | € 4.098 |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | 5 | A | € 469.500 | € 4.118 |
| Ravelstraat 15 Componistenbuurt | 107 | 5 | A | € 439.500 | € 4.107 |
| Prunus 23 Gezonken Hoek | 103 | 5 | A | € 445.000 | € 4.320 |
| MacBridestraat 46 Dragonder Oost | 106 | 4 | A | € 469.000 | € 4.425 |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | 5 | A | € 485.000 | € 3.975 |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | 5 | B | € 525.000 | € 4.200 |
| Beatrixstraat 32 Achterkerk | 95 | 4 | G | € 499.000 | € 5.253 |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | 5 | B | € 435.000 | € 3.508 |