Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huize van Haren (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 2732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 354.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 2.4 km |
| Afstand huisarts | 2.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03562500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | THIM Hogeschool voor Fysiotherapie — 0.5 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.72 km |
| Supermarkt | Nettorama — 1.04 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 1.9 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 1.8 km |
| Restaurant | Restaurant Céline — 0.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 752 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.376 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~611 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~188 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (corridorflat) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 174 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muiderschans 37 Schansen | 46 | B | € 269.000 |
+€ 5.060
1 stap(pen)
|
€ 274.060 | € -940 | |
| Hoornseschans 30 Schansen | 42 | B | € 275.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 279.620 | +€ 4.620 | |
| Veenwal 138 Merwestein | 35 | B | € 245.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 248.850 | € -26.150 | |
| Getijdemonde 28 Lekboulevard | 59 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Muiderschans 37 Schansen | 46 | 2 | B | € 269.000 | € 5.848 |
| Hoornseschans 30 Schansen | 42 | 2 | B | € 275.000 | € 6.548 |
| Veenwal 138 Merwestein | 35 | 1 | B | € 245.000 | € 7.000 |
| Getijdemonde 28 Lekboulevard | 59 | 3 | A | € 325.000 | € 5.508 |
| Villawal 10 Merwestein | 60 | 2 | A | € 335.000 | € 5.583 |