apartment · resale
Admiraal De Ruijterweg 243
1055LS Amsterdam · Erasmusparkbuurt-Oost · wijk Landlust · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voogd Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 apartments in Amsterdam met 115–214 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-20.2% t.o.v. mediaan van € 8.730/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Admiraal De Ruijterweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Admiraal De Ruijterweg 301 | 70 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 | 69 | C | € 500.000 | € 7.246 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 21981 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 550.000 deze listing +109% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum de Vindplaats — 0.31 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.16 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Landlust — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.97 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 1.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Noor Alsham — 0.07 km · 47 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.490 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 248.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.300 per jaar (~€ 275/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.765 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2805 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~990 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 660 per jaar en 660 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Dubbel benedenhuis (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 445 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | B | € 1.150.000 | +€ 0 | € 1.150.000 | € 0 | |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | D | € 1.150.000 |
+€ 18.880
2 stap(pen)
|
€ 1.168.880 | +€ 18.880 | |
| Jacob van Lennepstraat 71 Da Costabuurt-Zuid | 133 | D | € 1.095.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 1.116.280 | € -33.720 | |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | A+ | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | € -55.000 | |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | C | € 1.075.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 1.086.070 | € -63.930 | |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | A | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -75.000 | |
| Amsteldijk 162 Kromme Mijdrechtbuurt | 120 | C | € 1.049.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 1.059.800 | € -90.200 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 1.261.420 | +€ 111.420 | |
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | C | € 1.025.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 1.036.250 | € -113.750 | |
| Okeghemstraat 16 Valeriusbuurt-West | 131 | F | € 1.235.000 |
+€ 34.060
4 stap(pen)
|
€ 1.269.060 | +€ 119.060 | |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | A | € 1.285.000 | +€ 0 | € 1.285.000 | +€ 135.000 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | +€ 140.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.928 |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | 5 | G | € 1.250.000 | € 7.267 |
| Veembroederhof 59 Oostelijke Handelskade | 156 | 5 | A+ | € 995.000 | € 6.378 |
| Mensinge 48 Buitenveldert-Oost-Midden | 167 | 5 | B | € 915.000 | € 5.479 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | 4 | D | € 1.450.000 | € 8.430 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | 5 | A | € 1.075.000 | € 7.904 |