house · resale
De Waarden 363
7206GW Zutphen · Waarden en weerdslag · wijk Wijk 03 Zuidwijken · Zutphen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hemeltjen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Zutphen met 74–139 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-12.9% t.o.v. mediaan van € 3.960/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zutphen
| Inwoners | 1.330 |
|---|---|
| Dichtheid | 3087 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 365.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03010304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vrijeschool Zutphen — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Orthopedagogisch centrum Zozijn — 0.83 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.32 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Vermeer-Witteveen — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Zutphen — 1.61 km |
| OV-station | Station — 1.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wokkwartier — 0.99 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.675 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.985 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2354 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~963 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 963 per jaar en 963 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Heteluchtverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 399 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zutphen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landweg 21 Dorp Warnsveld | 86 | F | € 360.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 374.620 | +€ 5.620 | |
| Bronsbergen 25 Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen | 90 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 6.000 | |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | B | € 380.000 | +€ 0 | € 380.000 | +€ 11.000 | |
| Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek | 118 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 21.000 | |
| Kanonsdijk 114 De Hoven | 75 | E | € 335.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 344.750 | € -24.250 | |
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 31.000 | |
| J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 77 | E | € 325.000 |
+€ 10.010
2 stap(pen)
|
€ 335.010 | € -33.990 | |
| Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving | 125 | E | € 407.500 |
+€ 16.250
2 stap(pen)
|
€ 423.750 | +€ 54.750 | |
| Stuurmanstraat 8 Voorsteralleekwartier | 130 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 56.000 | |
| Braamkamp 501 Braamkamp | 139 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 66.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | 5 | C | € 400.000 | € 3.960 |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | 5 | B | € 380.000 | € 3.878 |
| Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek | 118 | 6 | A | € 390.000 | € 3.305 |
| Hofweg 14 Dorp Warnsveld | 105 | 5 | E | € 495.000 | € 4.714 |
| Bronsbergen 25 Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen | 90 | 4 | A | € 375.000 | € 4.167 |
| Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving | 125 | 6 | E | € 407.500 | € 3.260 |
| Jan Vermeerstraat 63 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 125 | 5 | A+ | € 465.000 | € 3.720 |
| Landweg 21 Dorp Warnsveld | 86 | 4 | F | € 360.000 | € 4.186 |
| Stuurmanstraat 8 Voorsteralleekwartier | 130 | 6 | A | € 425.000 | € 3.269 |
| Kanonsdijk 114 De Hoven | 75 | 5 | E | € 335.000 | € 4.467 |
| J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 77 | 4 | E | € 325.000 | € 4.221 |
| Henriette Polaklaan 126 De Enk | 131 | 5 | B | € 530.000 | € 4.046 |