Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars Breda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Breda met 68–127 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-2.8% t.o.v. mediaan van € 5.134/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 5.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 4131 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 665.000 deze listing -26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS Laurentius — 0.15 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.19 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 1.58 km |
| OV-station | Breda — 2.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetlokaal Zin — 0.09 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.960 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.498 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1666 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 392 per jaar en 392 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt uit 2004, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 307 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -4.000 | |
| Boschstraat 166 Valkenberg | 101 | E | € 460.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 482.220 | € -6.780 | |
| J.F. Kennedylaan 74 Valkenberg | 97 | C | € 498.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 506.730 | +€ 17.730 | |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | A | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | € -29.000 | |
| Princentuin 95 Princenhage | 107 | B | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 31.000 | |
| Beeksestraat 30 Prinsenbeek | 69 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -44.000 | |
| Bavelselaan 414 Overakker | 121 | D | € 515.000 |
+€ 19.360
2 stap(pen)
|
€ 534.360 | +€ 45.360 | |
| Zorgvlietstraat 1 Ypelaar | 95 | A | € 559.000 | +€ 0 | € 559.000 | +€ 70.000 | |
| Vijfhagen 351 Tuinzigt | 92 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -70.000 | |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | G | € 395.000 |
+€ 20.300
5 stap(pen)
|
€ 415.300 | € -73.700 | |
| Stationsweg 41 Station | 79 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -74.000 | |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | D | € 389.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 400.680 | € -88.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.F. Kennedylaan 74 Valkenberg | 97 | 3 | C | € 498.000 | € 5.134 |
| Zorgvlietstraat 1 Ypelaar | 95 | 3 | A | € 559.000 | € 5.884 |
| Vijfhagen 351 Tuinzigt | 92 | 3 | A | € 419.000 | € 4.554 |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | 3 | A | € 460.000 | € 5.169 |
| Princentuin 95 Princenhage | 107 | 3 | B | € 520.000 | € 4.860 |
| Boschstraat 166 Valkenberg | 101 | 4 | E | € 460.000 | € 4.554 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | 3 | B | € 389.000 | € 4.420 |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | 3 | A | € 355.000 | € 4.034 |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | 3 | A | € 485.000 | € 5.988 |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | 3 | B | € 350.000 | € 3.977 |
| Menno van Coehoornstraat 17 Station | 80 | 3 | A | € 400.000 | € 5.000 |
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |