house · resale
Waterbiesweg 34
2548WZ Den Haag · Zonne Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Perceel | 308 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Den Haag met 109–202 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+3.3% t.o.v. mediaan van € 4.963/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 3.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 7497 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijver — 0.25 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Okidoki — 0.62 km |
| Supermarkt | Supermarkt Lage Veld — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lage Veld Apotheek — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 3.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.64 km |
| Restaurant | Eethuis Lage Veld — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 169.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.184 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.001 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | CR Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 620 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | D | € 750.000 |
+€ 49.000
4 stap(pen)
|
€ 799.000 | € -1.000 | |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | C | € 777.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 818.720 | +€ 18.720 | |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | A | € 750.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 761.760 | € -38.240 | |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | A | € 850.000 |
+€ 14.160
1 stap(pen)
|
€ 864.160 | +€ 64.160 | |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | A+ | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | +€ 65.000 | |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | A | € 850.000 |
+€ 15.760
1 stap(pen)
|
€ 865.760 | +€ 65.760 | |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | A | € 715.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 725.320 | € -74.680 | |
| Doris Lessinglaan 35 Kraayenstein en Vroondaal | 130 | A++++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -75.000 | |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | A | € 875.000 |
+€ 13.760
1 stap(pen)
|
€ 888.760 | +€ 88.760 | |
| Simon Vestdijkstraat 29 Erasmus Veld | 187 | A | € 695.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 709.960 | € -90.040 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 914.450 | +€ 114.450 | |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | A | € 900.000 |
+€ 15.520
1 stap(pen)
|
€ 915.520 | +€ 115.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | 5 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | 5 | D | € 750.000 | € 5.357 |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | 6 | C | € 777.000 | € 5.215 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | 6 | B | € 885.000 | € 5.710 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | 5 | A | € 595.000 | € 3.864 |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |