Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jack Frenken makelaars en adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Roermond met 86–161 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 3.418/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roermond
| Inwoners | 2.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 3978 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 537.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09570703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn Jan Linders — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuwe Baan — 0.47 km |
| Ziekenhuis | Laurentius Ziekenhuis — 3.29 km |
| OV-station | Roermond — 2.95 km |
| Restaurant | Pizza Pino Herten — 0.48 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.048 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.736 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.193 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR combi ketel (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 456 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roermond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kooldragererf 24 Hoogvonderen | 130 | C | € 375.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 411.400 | € -17.600 | |
| Burgemeester Joostenlaan 11 Kern Maasniel | 126 | A | € 445.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 455.080 | +€ 26.080 | |
| Professor Dupontstraat 4 Vrijveld | 98 | E | € 335.000 |
+€ 40.180
5 stap(pen)
|
€ 375.180 | € -53.820 | |
| Kloosterwandstraat 321 Binnenstad | 128 | A | € 495.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 505.240 | +€ 76.240 | |
| Stellingmolen 17 Merum | 147 | A | € 495.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 506.760 | +€ 77.760 | |
| Wernerstraat 13 Swalmen-Centrum | 102 | D | € 474.500 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 510.200 | +€ 81.200 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kooldragererf 24 Hoogvonderen | 130 | 6 | C | € 375.000 | € 2.885 |
| Kloosterwandstraat 321 Binnenstad | 128 | 6 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Burgemeester Joostenlaan 11 Kern Maasniel | 126 | 7 | A | € 445.000 | € 3.532 |
| Wernerstraat 13 Swalmen-Centrum | 102 | 6 | D | € 474.500 | € 4.652 |
| Koningin Regentesselaan 82 Roermondse Veld | 108 | 6 | D | € 299.500 | € 2.773 |
| Stellingmolen 17 Merum | 147 | 6 | A | € 495.000 | € 3.367 |
| Bredeweg 111 Kern Maasniel | 142 | 7 | B | € 525.000 | € 3.697 |
| Faunasingel 37 Hoogvonderen | 98 | 6 | C | € 309.000 | € 3.153 |
| Professor Dupontstraat 4 Vrijveld | 98 | 5 | E | € 335.000 | € 3.418 |