Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 233 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Zevenaar met 78–145 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 3.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zevenaar
| Inwoners | 3.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 3651 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 261.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02990900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Emmerich-Elten — 2.94 km |
| Restaurant | Peking — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Zevenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gildestraat 17 Lobith | 138 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Achterstehaag 11 Groot Holthuizen | 92 | A++ | € 398.500 | +€ 0 | € 398.500 | +€ 3.500 | |
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | C | € 375.000 |
+€ 11.340
1 stap(pen)
|
€ 386.340 | € -8.660 | |
| Populierenhoek 110 Lentemorgen II | 142 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Witte Kruis 61 Babberich | 123 | C | € 350.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 361.070 | € -33.930 | |
| Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek | 82 | C | € 349.000 |
+€ 7.380
1 stap(pen)
|
€ 356.380 | € -38.620 | |
| Léharstraat 32 Zonnemaat | 124 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -45.000 | |
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | D | € 425.000 |
+€ 19.360
2 stap(pen)
|
€ 444.360 | +€ 49.360 | |
| Graaf Reinoutstraat 37 Het Grieth | 96 | C | € 315.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 323.640 | € -71.360 | |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 74.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoefjes 15 Giesbeek | 112 | 5 | unknown | € 359.000 | € 3.205 |
| Witte Kruis 61 Babberich | 123 | 4 | C | € 350.000 | € 2.846 |
| Léharstraat 32 Zonnemaat | 124 | 4 | B | € 350.000 | € 2.823 |
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | 5 | D | € 425.000 | € 3.512 |
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | 5 | C | € 375.000 | € 2.976 |
| Graaf Reinoutstraat 37 Het Grieth | 96 | 4 | C | € 315.000 | € 3.281 |
| Achterstehaag 11 Groot Holthuizen | 92 | 4 | A++ | € 398.500 | € 4.332 |
| Graaf Ottoweg 68 Lobith | 123 | 5 | C | € 299.000 | € 2.431 |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | 5 | A | € 469.000 | € 3.664 |
| Schievestraat 49 Het Grieth | 90 | 5 | C | € 300.000 | € 3.333 |
| Gildestraat 17 Lobith | 138 | 5 | A | € 395.000 | € 2.862 |
| Populierenhoek 110 Lentemorgen II | 142 | 4 | A | € 375.000 | € 2.641 |