databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Waker 49

8266KS Kampen · Het Onderdijks · wijk Kampen · Kampen

€ 299.000
€ 5.537 / m²
54 2kamers A+++
Foto 1 van Waker 49 Foto 2 van Waker 49 Foto 3 van Waker 49 Foto 4 van Waker 49 Foto 5 van Waker 49 Foto 6 van Waker 49 Foto 7 van Waker 49 Foto 8 van Waker 49 Foto 9 van Waker 49 Foto 10 van Waker 49 Foto 11 van Waker 49 Foto 12 van Waker 49

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.54 m²
Kamers2 (1 slaap)

Inwoners3.970
Dichtheid1625 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 517.000 deze listing -42% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt11%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt1.7 km
Afstand huisarts2.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01660015 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Pieter Zandt scholengemeenschap — 0.82 km
Supermarkt ALDI — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Polikliniek — 1.92 km
OV-station Kampen Zuid — 1.16 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Happy Garden — 0.93 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.427 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 56.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 54 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 540 per jaar (~€ 45/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.472 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~378 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~54 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2023
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingWarmtepomp
Warm waterElektrische boiler
Energielabel (officieel)A3
Inhoud179 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Kampen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
3e Ebbingestraat 7 Binnenstad Kampen 64 D € 250.000 +€ 36.480
6 stap(pen)
  • D→C: € 4.480 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.760 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.040 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.120 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 6.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 7.680 (+ volledige warmtepomp)