apartment · resale
President Kennedylaan 122
1079NJ Amsterdam · Rijnbuurt-Oost · wijk Rijnbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Melissa is Vastgoed (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 236 apartments in Amsterdam met 45–84 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-12.9% t.o.v. mediaan van € 8.462/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in President Kennedylaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 238 | 71 | A | € 725.000 | € 10.211 |
| President Kennedylaan 270 | 85 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| President Kennedylaan 88 | 74 | E | € 695.000 | € 9.392 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 14119 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 522.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KM04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PI-school Professor Waterink Zuid — 0.21 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.26 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rijn Apotheek — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Groepspraktijk Trompenburg — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Amstel — 0.76 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yanyan — 0.17 km · 35 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.287 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.625 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.422 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~585 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 585 per jaar en 585 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 218 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | +€ 60 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 4.550
1 stap(pen)
|
€ 479.550 | +€ 550 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 479.690 | +€ 690 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -4.000 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 6.000 | |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | C | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -14.000 | |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -14.000 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | F | € 450.000 |
+€ 11.220
3 stap(pen)
|
€ 461.220 | € -17.780 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 7.143 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | 3 | B | € 485.000 | € 7.951 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |