databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Nijmeegsebaan 130

6564CL Heilig Landstichting · Heilig Landstichting · wijk Heilig Landstichting · Berg en Dal

€ 995.000
€ 3.408 / m²
292 11kamers B
Foto 1 van Nijmeegsebaan 130 Foto 2 van Nijmeegsebaan 130 Foto 3 van Nijmeegsebaan 130 Foto 4 van Nijmeegsebaan 130 Foto 5 van Nijmeegsebaan 130 Foto 6 van Nijmeegsebaan 130 Foto 7 van Nijmeegsebaan 130 Foto 8 van Nijmeegsebaan 130 Foto 9 van Nijmeegsebaan 130 Foto 10 van Nijmeegsebaan 130 Foto 11 van Nijmeegsebaan 130 Foto 12 van Nijmeegsebaan 130

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.292 m²
Perceel948 m²
Kamers11 (10 slaap)

Inwoners725
Dichtheid1500 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 878.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt12%
Afstand basisschool2.2 km
Afstand supermarkt1.9 km
Afstand huisarts2.0 km
Afstand kinderdagverblijf1.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19450600 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school NSG Groenewoud — 0.52 km · 7 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderopvang Heyendael — 0.8 km
Supermarkt SPAR university — 1.08 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Wilhelmina Brakkenstein — 1.43 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Brakkenstein — 1.26 km
Ziekenhuis Centraal Dierenlaboratorium — 1.33 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Nijmegen Heyendaal — 1.3 km
Restaurant Konbanwa — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.750 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 215.217 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 292 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.840 per jaar (~€ 487/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.237 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4964 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1752 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.168 per jaar en 1168 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1966
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie en grotendeels dubbelglas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel en gasboiler
CV-ketelHR Remeha Quinta Pro 65 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud1.014 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling11 kamers (10 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Berg en Dal

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)