Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 323 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mulderij Makelaardij & Taxateur O.Z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 60 houses in Apeldoorn met 107–198 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnewende - Locatie Keerkring — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Linie — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.5 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orange — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.530 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 159.674 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.060 per jaar (~€ 255/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.785 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2601 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~918 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 612 per jaar en 612 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Nefit Smartline HR (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 617 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | E | € 699.000 |
+€ 30.140
3 stap(pen)
|
€ 729.140 | € -10.360 | |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -44.500 | |
| Holthuis 37 Holthuizen | 125 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 55.500 | |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | A | € 669.500 | +€ 0 | € 669.500 | € -70.000 | |
| Veenweg 32 Brouwersmolen-Noord | 132 | C | € 798.500 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 810.380 | +€ 70.880 | |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | D | € 629.000 |
+€ 25.120
2 stap(pen)
|
€ 654.120 | € -85.380 | |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | B | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -89.500 | |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | B | € 649.500 | +€ 0 | € 649.500 | € -90.000 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -90.500 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 635.350 | € -104.150 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -114.500 | |
| Woeste Hoefweg 27 Bosgebied Hoenderloo | 119 | F | € 825.000 |
+€ 30.940
4 stap(pen)
|
€ 855.940 | +€ 116.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | 4 | B | € 649.500 | € 4.510 |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | 3 | D | € 629.000 | € 4.006 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |
| Ugchelseweg 102 Ugchelen | 159 | 5 | D | € 869.000 | € 5.465 |
| Veenweg 32 Brouwersmolen-Noord | 132 | 4 | C | € 798.500 | € 6.049 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | 4 | A+++ | € 489.500 | € 3.158 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |