house · resale
Weidsteeg 24
4101GA Culemborg · Bloemen/Oranjebuurt · wijk Culemborg Oost · Culemborg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 378 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vrij Makelaardij Culemborg (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Culemborg met 105–196 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+25.1% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Culemborg
| Inwoners | 2.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 5664 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +100% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02160002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.28 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Royal Markt — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Culemborg — 0.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Weide — 0.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Culemborg — 1.17 km |
| Restaurant | Pap's Tandoori — 0.5 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.986 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 175.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.812 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.137 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1359 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~302 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 532 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Culemborg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eikeboom 15 De Hond | 155 | D | € 725.000 |
+€ 69.750
5 stap(pen)
|
€ 794.750 | € -40.250 | |
| Watersalamanderhof 4 Goilberdingen West | 155 | A+ | € 750.000 |
+€ 15.500
1 stap(pen)
|
€ 765.500 | € -69.500 | |
| van Stralenstraat 6 Parijsch Landzicht | 170 | B | € 675.000 |
+€ 49.300
3 stap(pen)
|
€ 724.300 | € -110.700 | |
| Maalkoppelweg 22 Goilberdingen Oost | 142 | B | € 675.000 |
+€ 41.180
3 stap(pen)
|
€ 716.180 | € -118.820 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maalkoppelweg 22 Goilberdingen Oost | 142 | 6 | B | € 675.000 | € 4.754 |
| Watersalamanderhof 4 Goilberdingen West | 155 | 5 | A+ | € 750.000 | € 4.839 |
| Eikeboom 15 De Hond | 155 | 5 | D | € 725.000 | € 4.677 |
| van Stralenstraat 6 Parijsch Landzicht | 170 | 5 | B | € 675.000 | € 3.971 |
| Eekhoornstraat 18 Goilberdingen West | 116 | 6 | A | € 475.000 | € 4.095 |
| Johanna Naberstraat 16 Parijsch Landzicht | 112 | 5 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Middelcoopstraat 5 Ter Weijde Componistenbuurt | 114 | 6 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Wilhelmina Druckerweg 48 Parijsch Landzicht | 110 | 6 | B | € 425.000 | € 3.864 |