Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 175 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nedereind Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Nieuwegein met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-9.3% t.o.v. mediaan van € 4.330/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 1.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 6500 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO De Evenaar — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.54 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Batau & Galecop — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Galecop — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 2.35 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 1.87 km |
| Restaurant | Eetcafe de Vuurtoren — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.016 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1638 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 458 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 507.940 | +€ 12.940 | |
| Wielewaal 14 Doorslag-Noord | 132 | C | € 485.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 511.400 | +€ 16.400 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Bosruiter 27 Doorslag-Oost | 124 | C | € 495.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 519.800 | +€ 24.800 | |
| Zwaardenburg 44 Burgen | 144 | B | € 450.000 |
+€ 15.840
1 stap(pen)
|
€ 465.840 | € -29.160 | |
| Dirk van Delenhage 21 Hagen | 125 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Pieter Aertsenhage 8 Hagen | 121 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | B | € 450.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 461.000 | € -34.000 | |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | A+ | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | +€ 35.000 | |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | C | € 440.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 458.400 | € -36.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bosruiter 27 Doorslag-Oost | 124 | 5 | C | € 495.000 | € 3.992 |
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | 5 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Dirk van Delenhage 21 Hagen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | 5 | D | € 475.000 | € 3.893 |
| Wielewaal 14 Doorslag-Noord | 132 | 5 | C | € 485.000 | € 3.674 |
| Pieter Aertsenhage 8 Hagen | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Arthur van Schendelhove 10 Hoven-Oost | 125 | 5 | A | € 570.000 | € 4.560 |
| Simon Vestdijkhove 18 Hoven-Oost | 119 | 5 | A | € 549.000 | € 4.613 |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | 5 | C | € 420.000 | € 3.590 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | 4 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | 4 | A+ | € 530.000 | € 5.048 |