house · resale
't Rietje 7
1645SV Ursem (Gem. Koggenland) · Ruijterstraat en omgeving · wijk Ursem · Koggenland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 270 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Braas & Partners B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Koggenland met 100–185 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-10.4% t.o.v. mediaan van € 3.889/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Koggenland
| Inwoners | 490 |
|---|---|
| Dichtheid | 4061 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15980605
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | SPAR Tijms — 0.35 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.430 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.497 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~143 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 562 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Koggenland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grutto 16 Reigerlaan Ursem en omgeving | 129 | B | € 450.000 |
+€ 52.890
4 stap(pen)
|
€ 502.890 | +€ 4.890 | |
| Bobeldijk 11 Bobeldijk en omgeving | 112 | C | € 500.000 |
+€ 56.000
5 stap(pen)
|
€ 556.000 | +€ 58.000 | |
| Spierdijkerweg 108 Spierdijkerweg en omgeving | 163 | E | € 475.000 |
+€ 89.650
7 stap(pen)
|
€ 564.650 | +€ 66.650 | |
| Grutto 15 Reigerlaan Ursem en omgeving | 112 | B | € 375.000 |
+€ 45.920
4 stap(pen)
|
€ 420.920 | € -77.080 | |
| Kerkebuurt 157 Kerkebuurt | 113 | D | € 339.000 |
+€ 64.410
6 stap(pen)
|
€ 403.410 | € -94.590 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grutto 16 Reigerlaan Ursem en omgeving | 129 | 5 | B | € 450.000 | € 3.488 |
| Geesterland 35 Geesterland en omgeving | 153 | 5 | A | € 595.000 | € 3.889 |
| Spierdijkerweg 108 Spierdijkerweg en omgeving | 163 | 5 | E | € 475.000 | € 2.914 |
| Amandelgaard 3 Singel en omgeving | 149 | 4 | A | € 685.000 | € 4.597 |
| Bobeldijk 11 Bobeldijk en omgeving | 112 | 4 | C | € 500.000 | € 4.464 |
| Grutto 15 Reigerlaan Ursem en omgeving | 112 | 5 | B | € 375.000 | € 3.348 |
| Kerkebuurt 157 Kerkebuurt | 113 | 5 | D | € 339.000 | € 3.000 |
| Oprijlaan 28 Singel en omgeving | 102 | 4 | A | € 650.000 | € 6.373 |