Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Haarlem met 83–154 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-15.6% t.o.v. mediaan van € 5.977/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.030 |
|---|---|
| Dichtheid | 8933 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 468.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920905
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Camelot — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Desi Indian Market — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Teyler Apotheek — 1.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Bergman — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 1.63 km |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jin Lai — 0.72 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.023 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 404 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | C | € 575.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 592.800 | € -7.200 | |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | E | € 575.000 |
+€ 35.310
4 stap(pen)
|
€ 610.310 | +€ 10.310 | |
| Rijnstraat 76 Rivierenbuurt | 111 | C | € 595.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 617.200 | +€ 17.200 | |
| Elsa Brändströmstraat 13 Erasmusbuurt | 126 | C | € 545.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 570.200 | € -29.800 | |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -35.000 | |
| Duiveland 52 Saeftinge-Nemelaar | 133 | B | € 550.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 564.630 | € -35.370 | |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | C | € 625.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 647.200 | +€ 47.200 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 655.510 | +€ 55.510 | |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | E | € 500.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 534.650 | € -65.350 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 69.000 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 69.000 | |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | +€ 73.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | 5 | A | € 565.000 | € 4.484 |
| Elsa Brändströmstraat 13 Erasmusbuurt | 126 | 5 | C | € 545.000 | € 4.325 |
| Bernadottelaan 168 Erasmusbuurt | 119 | 5 | C | € 495.000 | € 4.160 |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | 5 | B | € 695.000 | € 5.516 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | 6 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | 5 | C | € 490.000 | € 4.455 |
| Rijnstraat 76 Rivierenbuurt | 111 | 6 | C | € 595.000 | € 5.360 |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | 4 | C | € 625.000 | € 5.631 |