Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 150 m² |
| Perceel | 230 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Roosendaal met 105–195 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-1.2% t.o.v. mediaan van € 3.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 3.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 4245 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 408.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lavoor — 0.08 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS van Dorsten — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Tolberg — 0.26 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Tolberg — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 1.72 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.526 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 112.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.726 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1950 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 590 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Imkerberg 60 Tolberg-Centrum | 149 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -4.000 | |
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 553.600 | +€ 24.600 | |
| Boerhaavelaan 7 Hulsdonk | 126 | C | € 529.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 554.200 | +€ 25.200 | |
| Bernardlaan 37 Wouw | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | € -40.800 | |
| Glymesstraat 4 Wouw | 108 | E | € 450.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 485.640 | € -43.360 | |
| Laan van Henegouwen 24 Vrouwenhof | 113 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -44.000 | |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | C | € 550.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 576.600 | +€ 47.600 | |
| Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost | 151 | C | € 575.000 |
+€ 30.200
2 stap(pen)
|
€ 605.200 | +€ 76.200 | |
| Turfberg 56 Scherpdeel | 126 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -79.000 | |
| Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw | 136 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -84.000 | |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | B | € 419.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 432.200 | € -96.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost | 151 | 5 | C | € 575.000 | € 3.808 |
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Imkerberg 60 Tolberg-Centrum | 149 | 6 | A | € 525.000 | € 3.523 |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | 5 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw | 136 | 5 | A | € 445.000 | € 3.272 |
| Azurietdijk 27 Kortendijk A | 143 | 6 | A | € 399.000 | € 2.790 |
| Boulevard Antverpia 29 Heerma van Vossstraat-Molenbeek | 160 | 6 | C | € 649.000 | € 4.056 |
| Boerhaavelaan 7 Hulsdonk | 126 | 4 | C | € 529.000 | € 4.198 |
| Huijbergseweg 5 Tolberg-West | 146 | 4 | B | € 700.000 | € 4.795 |
| Meeuwberg 25 Weihoek-Oost | 171 | 6 | B | € 635.000 | € 3.713 |
| Turfberg 56 Scherpdeel | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | 5 | B | € 349.000 | € 2.727 |