house · resale
Koningsvaren 10
3344CD Hendrik-Ido-Ambacht · Volgerlanden-Oost · wijk Wijk 03 De Volgerlanden · Hendrik-Ido-Ambacht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 173 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wisse Makelaardij & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Hendrik-Ido-Ambacht met 85–158 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.8% t.o.v. mediaan van € 4.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hendrik-Ido-Ambacht
| Inwoners | 5.270 |
|---|---|
| Dichtheid | 4712 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 558.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05310302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Watervlinder — 0.63 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Albert Schweitzer Ziekenhuis, loc. Dordwijk — 5.01 km |
| OV-station | Zwijndrecht — 2.19 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.578 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.680 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~854 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~122 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) |
| Dak | Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 504 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hendrik-Ido-Ambacht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniël van de Merwedestraat 29 Kruiswiel | 149 | C | € 465.000 |
+€ 74.500
5 stap(pen)
|
€ 539.500 | € -500 | |
| Noten-bogerd 57 Krommeweg-Noord | 121 | B | € 450.000 |
+€ 49.610
4 stap(pen)
|
€ 499.610 | € -40.390 | |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | C | € 525.000 |
+€ 69.000
5 stap(pen)
|
€ 594.000 | +€ 54.000 | |
| Ring 427 Krommeweg-Zuid | 105 | C | € 429.000 |
+€ 52.500
5 stap(pen)
|
€ 481.500 | € -58.500 | |
| Dadelgaarde 199 Volgerlanden-West | 124 | A+ | € 599.000 |
+€ 27.280
2 stap(pen)
|
€ 626.280 | +€ 86.280 | |
| Reeweg 96 Dorp | 148 | F | € 535.000 |
+€ 99.160
8 stap(pen)
|
€ 634.160 | +€ 94.160 | |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | C | € 395.000 |
+€ 44.500
5 stap(pen)
|
€ 439.500 | € -100.500 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dadelgaarde 199 Volgerlanden-West | 124 | 6 | A+ | € 599.000 | € 4.831 |
| Noten-bogerd 57 Krommeweg-Noord | 121 | 5 | B | € 450.000 | € 3.719 |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | 5 | C | € 525.000 | € 3.804 |
| Ring 427 Krommeweg-Zuid | 105 | 6 | C | € 429.000 | € 4.086 |
| Reeweg 96 Dorp | 148 | 6 | F | € 535.000 | € 3.615 |
| Elzengaarde 78 Volgerlanden-West | 140 | 5 | A | € 690.000 | € 4.929 |
| Fonteinkruid 26 Volgerlanden-Oost | 143 | 5 | A | € 675.000 | € 4.720 |
| Zomertaling 7 Volgerlanden-Oost | 146 | 7 | A | € 640.000 | € 4.384 |
| Daniël van de Merwedestraat 29 Kruiswiel | 149 | 7 | C | € 465.000 | € 3.121 |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | 5 | C | € 395.000 | € 4.438 |