Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 297 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Salland Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Raalte met 100–185 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.462/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Raalte
| Inwoners | 2.135 |
|---|---|
| Dichtheid | 4193 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 366.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01770111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | basisschool De Rietkraag — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Vlegeltjes — 0.29 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Het Raan — 0.33 km |
| OV-station | Raalte — 1.01 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.288 per jaar (~€ 191/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.554 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1859 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~572 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 604 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Raalte
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuut 11 Het Raan Oost | 133 | B | € 449.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 463.630 | € -31.370 | |
| Rozemarijn 9 Hartkamp | 173 | C | € 495.000 |
+€ 34.600
2 stap(pen)
|
€ 529.600 | +€ 34.600 | |
| Kruzebrink 122 De Kampen | 126 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -36.000 | |
| het Wever 1 Nieuw Heeten Kern | 117 | C | € 419.500 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 442.900 | € -52.100 | |
| Enkstraat 22 De Enk | 118 | C | € 385.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 408.600 | € -86.400 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kruzebrink 122 De Kampen | 126 | 6 | A | € 459.000 | € 3.643 |
| Fuut 11 Het Raan Oost | 133 | 5 | B | € 449.000 | € 3.376 |
| Hordelmansweg 2 Heeten Kern | 163 | 7 | C | € 595.000 | € 3.650 |
| Rozemarijn 9 Hartkamp | 173 | 6 | C | € 495.000 | € 2.861 |
| het Wever 1 Nieuw Heeten Kern | 117 | 5 | C | € 419.500 | € 3.585 |
| Enkstraat 22 De Enk | 118 | 7 | C | € 385.000 | € 3.263 |
| Beukensingel 14 De Olykampen | 115 | 5 | A | € 389.000 | € 3.383 |
| Kortestraat 5 Raalte Centrum | 159 | 5 | A | € 695.000 | € 4.371 |
| de Schouw 56 De Vloedkampen | 173 | 6 | C | € 650.000 | € 3.757 |
| Torenvalk 41 Het Raan West | 185 | 6 | C | € 579.000 | € 3.130 |