Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HVMS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Zaanstad met 48–89 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+5.6% t.o.v. mediaan van € 5.064/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Wandelweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Wandelweg 38 | 120 | C | € 525.000 | € 4.375 |
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 6661 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04795110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Mei — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Guisveld — 1.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | B en W huisartsen — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 3.99 km |
| OV-station | Wormerveer — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bonsai Fusion — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.104 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.854 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~897 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 248 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 6.000 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 |
+€ 7.810
1 stap(pen)
|
€ 357.810 | € -11.190 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -19.000 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 52 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -19.000 | |
| Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt | 49 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -19.000 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 349.600 | € -19.400 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 389.800 | +€ 20.800 | |
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 26.000 | |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | F | € 315.000 |
+€ 27.380
5 stap(pen)
|
€ 342.380 | € -26.620 | |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | B | € 395.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 403.580 | +€ 34.580 | |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | C | € 315.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 331.200 | € -37.800 | |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | B | € 399.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 407.360 | +€ 38.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | 3 | E | € 300.000 | € 4.412 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |
| Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 412.000 | € 6.149 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | 3 | C | € 315.000 | € 4.145 |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | 2 | A | € 350.000 | € 5.469 |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |