Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | John Bull Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Nijmegen met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-17.2% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 5.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 4729 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 316.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680841
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Windroos — 0.11 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Broekie — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.06 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Onder de Linde — 0.04 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 2.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Dukenburg — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand-café Lindenholt — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.955 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 87.935 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.340 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.150 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1989 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~702 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 468 per jaar en 468 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin, plaats, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | C | € 399.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 409.620 | +€ 120 | |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | C | € 400.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 411.700 | +€ 2.200 | |
| de Meeuwse Acker 1112 't Acker | 120 | C | € 389.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 399.800 | € -9.700 | |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | C | € 409.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 419.890 | +€ 10.390 | |
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -11.500 | |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.500 | |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | D | € 415.000 |
+€ 17.440
2 stap(pen)
|
€ 432.440 | +€ 22.940 | |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 25.500 | |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | C | € 365.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 375.980 | € -33.520 | |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | C | € 435.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 445.890 | +€ 36.390 | |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | C | € 435.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 446.610 | +€ 37.110 | |
| Bohrstraat 26 Grootstal | 83 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 40.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | 5 | C | € 409.000 | € 3.380 |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | 5 | D | € 415.000 | € 3.807 |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | 5 | C | € 365.000 | € 2.992 |
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | 6 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| de Meeuwse Acker 1112 't Acker | 120 | 6 | C | € 389.000 | € 3.242 |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | 5 | C | € 435.000 | € 3.372 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | 4 | C | € 435.000 | € 3.595 |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Hillekensacker 1232 't Acker | 106 | 5 | C | € 355.000 | € 3.349 |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | 5 | A | € 435.000 | € 4.223 |
| Triangelstraat 15 Neerbosch-Oost | 104 | 5 | C | € 350.000 | € 3.365 |