Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Assendelft (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Zaanstad met 58–109 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+3.5% t.o.v. mediaan van € 4.803/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 2.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 6240 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 356.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04794211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Saenredam College — 0.38 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen De Piramide — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Guisveld — 0.57 km |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.67 km |
| OV-station | Zaandijk Zaanse Schans — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Delicate Sushi & Bento — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.993 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.761 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.168 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1848 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 756 per jaar en 756 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 288 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 1.500 | |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | F | € 400.000 |
+€ 14.110
3 stap(pen)
|
€ 414.110 | € -3.390 | |
| Dromos 25 Parkrijk Noord | 85 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 7.500 | |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 7.500 | |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 7.500 | |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 7.500 | |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 7.500 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 5.950
1 stap(pen)
|
€ 425.450 | +€ 7.950 | |
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | D | € 400.000 |
+€ 6.300
1 stap(pen)
|
€ 406.300 | € -11.200 | |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -17.500 | |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -17.500 | |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | D | € 385.000 |
+€ 6.580
1 stap(pen)
|
€ 391.580 | € -25.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | 4 | D | € 419.500 | € 4.935 |
| Dromos 25 Parkrijk Noord | 85 | 4 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | 4 | F | € 400.000 | € 4.819 |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | 4 | A++ | € 425.000 | € 5.183 |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | 4 | D | € 439.000 | € 5.289 |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | 4 | B | € 375.000 | € 4.688 |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | 4 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | 3 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | 5 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Prins Hendrikstraat 9 Prins Hendrikbuurt | 80 | 5 | C | € 375.000 | € 4.688 |
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | 3 | D | € 400.000 | € 4.444 |