Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 222 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hillen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Gooise Meren met 98–182 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-9.1% t.o.v. mediaan van € 6.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gooise Meren
| Inwoners | 965 |
|---|---|
| Dichtheid | 2612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 886.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19420104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Juliana Daltonschool — 0.15 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKBNM 't Mouwtje — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | De Buurtsuper — 0.5 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bennebroek Gravenhorst & Wald — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 1.9 km |
| OV-station | Naarden-Bussum — 1.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant in Godelinde — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.800 per jaar (~€ 233/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.028 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2380 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~840 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 560 per jaar en 560 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1925 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gooise Meren
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Stelling 18 Krijgsman | 128 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 5.000 | |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | B | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 30.000 | |
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | F | € 795.000 |
+€ 33.280
4 stap(pen)
|
€ 828.280 | +€ 33.280 | |
| Dwarsstraat 4 Vesting Muiden | 107 | C | € 750.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 759.630 | € -35.370 | |
| Hellingstraat 17 Vesting Muiden | 128 | C | € 875.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 886.520 | +€ 91.520 | |
| Sint Janslaan 3 Batterijlaan | 119 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -100.000 | |
| Anne Franklaan 205 Ooster Eng-Zuid | 141 | C | € 669.000 |
+€ 12.690
1 stap(pen)
|
€ 681.690 | € -113.310 | |
| Dorpsstraat 31 Muiderberg | 159 | E | € 895.000 |
+€ 34.980
3 stap(pen)
|
€ 929.980 | +€ 134.980 | |
| Bremstraat 18 Bloemenbuurt | 144 | A | € 930.000 | +€ 0 | € 930.000 | +€ 135.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | 5 | F | € 795.000 | € 6.211 |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | 5 | B | € 825.000 | € 6.496 |
| Anne Franklaan 205 Ooster Eng-Zuid | 141 | 6 | C | € 669.000 | € 4.745 |
| De Stelling 18 Krijgsman | 128 | 6 | A | € 800.000 | € 6.250 |
| Bremstraat 18 Bloemenbuurt | 144 | 6 | A | € 930.000 | € 6.458 |
| Hellingstraat 17 Vesting Muiden | 128 | 4 | C | € 875.000 | € 6.836 |
| Dorpsstraat 31 Muiderberg | 159 | 5 | E | € 895.000 | € 5.629 |
| Sint Janslaan 3 Batterijlaan | 119 | 5 | B | € 695.000 | € 5.840 |
| Augusta de Witlaan 18 Ooster Eng-Zuid | 123 | 5 | B | € 575.000 | € 4.675 |
| Lange Heul 195 Wester Eng | 120 | 4 | B | € 595.000 | € 4.958 |
| Oosterpad 20 Cereslaan | 114 | 5 | unknown | € 560.000 | € 4.912 |
| Dwarsstraat 4 Vesting Muiden | 107 | 4 | C | € 750.000 | € 7.009 |