Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars Breda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Breda met 56–104 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-2.6% t.o.v. mediaan van € 5.134/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 2.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 8481 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 353.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Stedelijk Gymnasium Breda — 0.5 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Woelewippie — 0.83 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Motké-Poels — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen van Hero — 1.46 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 1.74 km |
| OV-station | Breda — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Peach — 0.18 km · 97 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.280 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.017 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~320 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 257 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -500 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 398.680 | € -1.320 | |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | D | € 389.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 408.710 | +€ 8.710 | |
| Stationsweg 41 Station | 79 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Vijfhagen 351 Tuinzigt | 92 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 19.000 | |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | B | € 370.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 377.700 | € -22.300 | |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | G | € 395.000 |
+€ 28.000
6 stap(pen)
|
€ 423.000 | +€ 23.000 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -34.600 | |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | € -36.400 | |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | D | € 345.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 363.360 | € -36.640 | |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | B | € 350.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 359.680 | € -40.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | 3 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | 3 | A | € 350.000 | € 4.605 |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | 3 | D | € 389.000 | € 5.329 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | 3 | B | € 389.000 | € 4.420 |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | 3 | A | € 485.000 | € 5.988 |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | 3 | A | € 355.000 | € 4.034 |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | 3 | B | € 350.000 | € 3.977 |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | 3 | A | € 460.000 | € 5.169 |
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | 3 | A | € 350.000 | € 5.000 |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | 2 | A | € 375.000 | € 5.208 |