Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Flevo Makelaars BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 houses in Almere met 91–170 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+14.4% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 2428 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 637.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Schippertje — 0.63 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.51 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.936 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.572 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.067 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1179 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~262 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 476 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nobellaan 184 Nobelhorst Oost | 145 | A+++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -15.000 | |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | A | € 610.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 632.140 | +€ 17.140 | |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | B | € 595.000 |
+€ 38.570
3 stap(pen)
|
€ 633.570 | +€ 18.570 | |
| Mauritiusstraat 1 Eilandenbuurt Oost | 134 | A | € 550.000 |
+€ 24.120
2 stap(pen)
|
€ 574.120 | € -40.880 | |
| Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West | 113 | A | € 535.000 |
+€ 20.340
2 stap(pen)
|
€ 555.340 | € -59.660 | |
| Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden | 153 | A | € 650.000 |
+€ 27.540
2 stap(pen)
|
€ 677.540 | +€ 62.540 | |
| Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 146 | A | € 525.000 |
+€ 26.280
2 stap(pen)
|
€ 551.280 | € -63.720 | |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | A | € 525.000 |
+€ 24.660
2 stap(pen)
|
€ 549.660 | € -65.340 | |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | A | € 525.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 548.400 | € -66.600 | |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | A | € 495.000 |
+€ 23.760
2 stap(pen)
|
€ 518.760 | € -96.240 | |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 31.900
3 stap(pen)
|
€ 516.900 | € -98.100 | |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | A+ | € 700.000 |
+€ 13.400
1 stap(pen)
|
€ 713.400 | +€ 98.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | 5 | B | € 595.000 | € 4.474 |
| Mauritiusstraat 1 Eilandenbuurt Oost | 134 | 3 | A | € 550.000 | € 4.104 |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | 5 | A | € 610.000 | € 4.959 |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.224 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| Sterduinstraat 115 Duin Noord | 143 | 4 | A | € 729.000 | € 5.098 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | 4 | A | € 470.000 | € 3.852 |
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | 4 | A | € 485.000 | € 4.076 |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | 5 | A | € 495.000 | € 3.750 |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | 4 | B | € 450.000 | € 3.600 |
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | 5 | A | € 489.000 | € 3.791 |