Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Boer Makelaardij Midden-Holland B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Gouda met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 4.183/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 1.525 |
|---|---|
| Dichtheid | 9896 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Cirkel — 0.39 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Salam — 0.88 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rond — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Berden — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.65 km |
| OV-station | Gouda — 2.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Loetje — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.280 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.267 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 456 per jaar en 456 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 392 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe | 104 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 4.000 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 440.680 | +€ 5.680 | |
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | C | € 415.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 424.810 | € -10.190 | |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | +€ 25.260 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 460.800 | +€ 25.800 | |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | D | € 395.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 407.960 | € -27.040 | |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | D | € 450.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 465.520 | +€ 30.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | 4 | C | € 415.000 | € 3.807 |
| Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe | 104 | 4 | A | € 435.000 | € 4.183 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | 4 | A++++ | € 529.000 | € 4.723 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | 5 | A | € 499.000 | € 4.455 |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw | 99 | 4 | B | € 400.000 | € 4.040 |