apartment · resale
Vasco da Gamalaan 103
3526ES Utrecht · Kanaleneiland-Zuid · wijk Wijk 08 Zuidwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Doorn Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Utrecht met 44–81 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-26.5% t.o.v. mediaan van € 6.481/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 8.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 12871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440831
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Globecollege — 0.13 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Woudrijk — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mete Market — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Primec — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 3.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voetveer over de Kruisvaart — 1.91 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lok Fu — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.563 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 196 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zevenwouden 54 Lunetten-Noord | 50 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | G | € 300.000 |
+€ 13.600
4 stap(pen)
|
€ 313.600 | +€ 13.600 | |
| Van Bijnkershoeklaan 305 Transwijk-Noord | 68 | A+ | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 8.840
3 stap(pen)
|
€ 343.840 | +€ 43.840 | |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 1.820
1 stap(pen)
|
€ 351.820 | +€ 51.820 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 3.570
1 stap(pen)
|
€ 353.070 | +€ 53.070 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | 3 | G | € 300.000 | € 4.412 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | 3 | D | € 350.000 | € 5.147 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Van Bijnkershoeklaan 305 Transwijk-Noord | 68 | 4 | A+ | € 315.000 | € 4.632 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | 3 | E | € 350.000 | € 6.481 |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | 2 | A | € 375.000 | € 6.356 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |