Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kleef NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Rotterdam met 60–111 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+14.9% t.o.v. mediaan van € 4.553/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 4521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990456
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog (obs) — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheker Overschie — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Esghir — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam Centrum — 2.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Yangtse Kiang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.263 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Hr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 320 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jean Monnetstraat 65 Prinsenland | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | C | € 450.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 467.050 | +€ 17.050 | |
| Overhandstraat 5 Pernis | 95 | B | € 420.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 430.450 | € -19.550 | |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | C | € 450.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 469.600 | +€ 19.600 | |
| Joostingstraat 12 Feijenoord | 89 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Marseillehof 1 Oosterflank | 104 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | B | € 469.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 480.330 | +€ 30.330 | |
| Hovendaal 20 Vreewijk | 70 | C | € 399.500 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 413.500 | € -36.500 | |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | C | € 475.000 |
+€ 16.430
2 stap(pen)
|
€ 491.430 | +€ 41.430 | |
| Stuurboord 6 Rozenburg | 102 | B | € 397.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 408.220 | € -41.780 | |
| Waterwerk 80 De Esch | 97 | C | € 480.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 495.035 | +€ 45.035 | |
| Paul Whitemansingel 64 Zevenkamp | 100 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 49.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Joostingstraat 12 Feijenoord | 89 | 4 | A | € 425.000 | € 4.775 |
| Overhandstraat 5 Pernis | 95 | 4 | B | € 420.000 | € 4.421 |
| Jean Monnetstraat 65 Prinsenland | 91 | 5 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Langegeer 24 Vreewijk | 95 | 4 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Zestienhovensekade 145 Overschie | 90 | 5 | C | € 495.000 | € 5.500 |
| Waterwerk 80 De Esch | 97 | 4 | C | € 480.000 | € 4.948 |
| Zestienhovensekade 298 Overschie | 93 | 5 | D | € 499.000 | € 5.366 |
| Paul Whitemansingel 64 Zevenkamp | 100 | 4 | A | € 499.000 | € 4.990 |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | 5 | C | € 450.000 | € 4.592 |
| Toscalaan 790 Hoogvliet Noord | 96 | 4 | C | € 315.000 | € 3.281 |
| Beemd 52 Hoogvliet Noord | 90 | 5 | D | € 309.000 | € 3.433 |
| Hovendaal 20 Vreewijk | 70 | 3 | C | € 399.500 | € 5.707 |