house · resale
Gruttostraat 29
2872AC Schoonhoven · Willige-Langerak · wijk Wijk 12 Schoonhoven · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Schoonhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Krimpenerwaard met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 4.569/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 3.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 3205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19311204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ichthusschool — 0.13 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wielercafe Lekzijde — 0.74 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.766 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas xtreme (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 446 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenderij 36 Stolwijk | 130 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 30.000 | |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | B | € 495.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 505.780 | € -39.220 | |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -47.000 | |
| Lange Stoep 6 Voorstraat en Centrum | 125 | C | € 569.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 594.000 | +€ 49.000 | |
| Zwanendreef 6 Stolwijk | 138 | B | € 475.000 |
+€ 15.180
1 stap(pen)
|
€ 490.180 | € -54.820 | |
| Koningin Julianastraat 11 Berkenwoude | 112 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -76.000 | |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | C | € 439.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -84.200 | |
| Leeuwerikstraat 23 Agterpoort | 107 | B | € 435.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 446.770 | € -98.230 | |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | B | € 425.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 437.320 | € -107.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.675 |
| Lange Stoep 6 Voorstraat en Centrum | 125 | 6 | C | € 569.000 | € 4.552 |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | 5 | A | € 670.000 | € 5.447 |
| Veenderij 36 Stolwijk | 130 | 6 | A | € 550.000 | € 4.231 |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | 5 | D | € 665.000 | € 5.991 |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | 5 | C | € 439.000 | € 4.028 |
| Koningin Julianastraat 11 Berkenwoude | 112 | 6 | A | € 469.000 | € 4.188 |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | 4 | A | € 498.000 | € 4.569 |
| Zwanendreef 6 Stolwijk | 138 | 6 | B | € 475.000 | € 3.442 |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | 4 | B | € 425.000 | € 3.795 |
| Leeuwerikstraat 23 Agterpoort | 107 | 6 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | 4 | B | € 495.000 | € 5.051 |