Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 184 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HR Home. Aandacht maakt het verschil. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Purmerend met 74–137 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 4.291/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Westerhem
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Westerhem 127 | 152 | B | € 550.000 | € 3.618 |
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 278 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | O.B.S Blauwe Morgenster — 0.43 km |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Speelhut — 0.42 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk C.D. van Aken — 0.33 km |
| Restaurant | 't Beemster Spijshuis — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.120 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.206 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1802 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~636 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 424 per jaar en 424 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 387 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wollegras 5 Gors-Zuid | 90 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Sportlaan 180 Overwhere-Zuid | 125 | E | € 399.000 |
+€ 27.500
3 stap(pen)
|
€ 426.500 | +€ 1.500 | |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | C | € 425.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 430.400 | +€ 5.400 | |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | C | € 440.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 448.730 | +€ 23.730 | |
| Edelsmidstraat 23 Overlanderstraat en omgeving | 106 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Kolfstraat 195 Overwhere-Zuid | 89 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| J.P. Grootstraat 68 Wheermolen-Oost | 113 | D | € 375.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 393.080 | € -31.920 | |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 40.000 | |
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 40.000 | |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | B | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 44.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Edelsmidstraat 23 Overlanderstraat en omgeving | 106 | 5 | B | € 400.000 | € 3.774 |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | 5 | C | € 440.000 | € 4.536 |
| J.P. Grootstraat 68 Wheermolen-Oost | 113 | 5 | D | € 375.000 | € 3.319 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | 4 | A | € 450.000 | € 4.018 |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | 4 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Achelpad 41 Maten- en Zuivelbuurt | 105 | 5 | A | € 318.750 | € 3.036 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | 4 | A | € 465.000 | € 4.844 |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |