databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Mecklenburglaan 21

3843BN Harderwijk · Tinnegieter · wijk Tweelingstad · Harderwijk

€ 469.500
€ 4.995 / m²
94 6kamers G
Foto 1 van Mecklenburglaan 21 Foto 2 van Mecklenburglaan 21 Foto 3 van Mecklenburglaan 21 Foto 4 van Mecklenburglaan 21 Foto 5 van Mecklenburglaan 21 Foto 6 van Mecklenburglaan 21 Foto 7 van Mecklenburglaan 21 Foto 8 van Mecklenburglaan 21 Foto 9 van Mecklenburglaan 21 Foto 10 van Mecklenburglaan 21 Foto 11 van Mecklenburglaan 21 Foto 12 van Mecklenburglaan 21

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.94 m²
Perceel507 m²
Kamers6 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Harderwijk met 65–122 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+23.6% t.o.v. mediaan van € 4.042/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Harderwijk

Inwoners1.125
Dichtheid5669 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 324.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt77%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02431004 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Willem Alexanderschool — 0.38 km · 17 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Alphega Apotheek Tweelingstad — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Sint Jansdal — 1.3 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Harderwijk — 0.8 km
Restaurant Warung Mashudi — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.241 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 102.065 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.170 per jaar (~€ 431/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.672 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4512 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2068 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.666 per jaar en 3290 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1952
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energielabel (officieel)G
Inhoud360 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling6 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid 110 C € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 5.500
Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord 118 C € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 5.500