Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Haarlem met 62–115 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-16.9% t.o.v. mediaan van € 6.085/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 7740 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 431.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Camelot — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Desi Indian Market — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Teyler Apotheek — 1.43 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Bergman — 0.87 km |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.04 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Houtbaar — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.267 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 277 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandenburg 109 De Burgen | 106 | D | € 425.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 453.620 | +€ 3.620 | |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | B | € 435.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 444.130 | € -5.870 | |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | C | € 450.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 464.600 | +€ 14.600 | |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | C | € 450.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 467.800 | +€ 17.800 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 23.430
4 stap(pen)
|
€ 473.430 | +€ 23.430 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 481.350 | +€ 31.350 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | F | € 380.000 |
+€ 28.120
5 stap(pen)
|
€ 408.120 | € -41.880 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 50.000 | |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | 5 | C | € 450.000 | € 5.056 |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | 3 | B | € 435.000 | € 5.241 |
| Teding van Berkhoutstraat 73 Cremerbuurt | 87 | 5 | unknown | € 375.000 | € 4.310 |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 6.410 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | 3 | D | € 489.000 | € 6.269 |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | 3 | D | € 525.000 | € 6.731 |