databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Baffinstraat 35

1057SW Amsterdam · Balboaplein e.o. · wijk Hoofdweg e.o. · Amsterdam

€ 500.000
€ 9.091 / m²
55 3kamers B
Foto 1 van Baffinstraat 35 Foto 2 van Baffinstraat 35 Foto 3 van Baffinstraat 35 Foto 4 van Baffinstraat 35 Foto 5 van Baffinstraat 35 Foto 6 van Baffinstraat 35 Foto 7 van Baffinstraat 35 Foto 8 van Baffinstraat 35 Foto 9 van Baffinstraat 35 Foto 10 van Baffinstraat 35 Foto 11 van Baffinstraat 35 Foto 12 van Baffinstraat 35

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.55 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Smit & Heinen Makelaars en Taxateurs o/z (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 185 apartments in Amsterdam met 38–71 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+5.1% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.950
Dichtheid25269 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 446.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt78%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363EM02 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Visserschool — 0.19 km · 31 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf BSO De Roos — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.18 km · 29 totaal binnen zoekradius
Apotheek Mercator Apotheek — 0.27 km · 12 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Fijnhout — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Reade (JBI) — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Jan van Galenstraat — 1.34 km · 13 totaal binnen zoekradius
Restaurant Kathmandu Kitchen — 0.12 km · 79 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.387 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 107.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 55 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.100 per jaar (~€ 92/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.479 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~935 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~330 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 220 per jaar en 220 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1927
BouwBestaande bouw
Soort objectBenedenwoning (appartement)
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelEigendom
Energielabel (officieel)B
Inhoud209 m³
TuinAchtertuin
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 22, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord 55 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 € 0
Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt 55 B € 500.000 +€ 0 € 500.000 € 0
Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost 57 B € 500.000 +€ 0 € 500.000 € 0
Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt 51 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 € 0
Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt 56 C € 495.000 +€ 5.040
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.040 (+ HR++ glas)
€ 500.040 +€ 40
Tweede Schinkelstraat 51 Schinkelbuurt-Noord 57 B € 500.051 +€ 0 € 500.051 +€ 51
Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West 54 C € 495.000 +€ 4.860
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.860 (+ HR++ glas)
€ 499.860 € -140
Jacob van Lennepkade 336 Lootsbuurt 53 C € 495.000 +€ 4.770
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.770 (+ HR++ glas)
€ 499.770 € -230
Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt 54 C € 500.000 +€ 4.860
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.860 (+ HR++ glas)
€ 504.860 +€ 4.860
Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord 55 C € 500.000 +€ 4.950
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
€ 504.950 +€ 4.950
Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord 57 C € 500.000 +€ 5.130
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.130 (+ HR++ glas)
€ 505.130 +€ 5.130
Staringstraat 10 Cremerbuurt-West 55 F € 495.000 +€ 14.300
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.200 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.300 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.850 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
€ 509.300 +€ 9.300

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord 55 3 C € 500.000 € 9.091
Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord 55 3 A € 500.000 € 9.091
Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt 55 3 B € 500.000 € 9.091
Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West 55 3 B € 510.000 € 9.273
Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt 54 3 C € 500.000 € 9.259
Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West 54 3 C € 495.000 € 9.167
Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt 55 3 F € 525.000 € 9.545
Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest 55 3 D € 475.000 € 8.636
Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West 56 3 C € 475.000 € 8.482
Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost 57 3 B € 500.000 € 8.772
Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord 57 3 C € 500.000 € 8.772
Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West 57 3 D € 525.000 € 9.211