house · resale
Beukenwede 114
2993TH Barendrecht · Meerwede Noordwest · wijk Wijk 14 Meerwede · Barendrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Q Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Barendrecht met 84–157 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 4.259/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Barendrecht
| Inwoners | 1.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 8852 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 440.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.2 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04891430
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Trinoom — 0.38 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Carnisselande — 0.52 km |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 3.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Slinge — 2.76 km |
| Restaurant | De Drie Geboden — 0.73 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.694 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.647 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1331 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~363 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 402 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Barendrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Botter 63 Buitenoord 1 | 123 | A | € 495.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 504.840 | € -20.160 | |
| Rietgors 51 Binnenland | 125 | B | € 525.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 548.750 | +€ 23.750 | |
| Verdistraat 96 Nieuweland 1 | 106 | A | € 475.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 483.480 | € -41.520 | |
| Hoefslag 60 Paddewei | 120 | C | € 449.500 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 483.100 | € -41.900 | |
| IJsselmeer 27 Meerwede Zuidoost | 135 | B | € 575.000 |
+€ 25.650
2 stap(pen)
|
€ 600.650 | +€ 75.650 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Botter 63 Buitenoord 1 | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Rietgors 51 Binnenland | 125 | 5 | B | € 525.000 | € 4.200 |
| Hoefslag 60 Paddewei | 120 | 6 | C | € 449.500 | € 3.746 |
| IJsselmeer 27 Meerwede Zuidoost | 135 | 5 | B | € 575.000 | € 4.259 |
| Verdistraat 96 Nieuweland 1 | 106 | 5 | A | € 475.000 | € 4.481 |
| Wesdijkleede 41 Ter Leede | 141 | 5 | A | € 725.000 | € 5.142 |
| Mr. Thorbeckestraat 31 Centrum | 90 | 4 | G | € 375.000 | € 4.167 |