house · resale
Jozef Israëlslaan 45
5642KB Eindhoven · Tongelresche Akkers · wijk Doornakkers · Eindhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Santvoort - Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 houses in Eindhoven met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+6.1% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 5039 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 568.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07723280
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Boschakker — 0.36 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Nuna Kinderopvang — 0.76 km |
| Supermarkt | PLUS De Laat — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tongelre — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lichtstad — 1.3 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 3.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Geldrop — 2.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Minos Pallas — 0.8 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.644 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.240 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1233 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~274 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 525 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | E | € 575.000 |
+€ 81.090
6 stap(pen)
|
€ 656.090 | +€ 6.090 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 37.700
3 stap(pen)
|
€ 637.700 | € -12.300 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 47.570
4 stap(pen)
|
€ 636.570 | € -13.430 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 38.570
3 stap(pen)
|
€ 663.570 | +€ 13.570 | |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | A++ | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 19.000 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 |
+€ 24.120
2 stap(pen)
|
€ 674.120 | +€ 24.120 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 677.000 | +€ 27.000 | |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | A | € 599.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 622.580 | € -27.420 | |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | A | € 600.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 621.600 | € -28.400 | |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 35.960
3 stap(pen)
|
€ 685.960 | +€ 35.960 | |
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | A | € 589.000 |
+€ 24.840
2 stap(pen)
|
€ 613.840 | € -36.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | 4 | A++ | € 669.000 | € 4.956 |