apartment · resale
Gerard Doustraat 3
1072VH Amsterdam · Frans Halsbuurt · wijk Oude Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 280 apartments in Amsterdam met 54–101 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+6.9% t.o.v. mediaan van € 8.099/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Gerard Doustraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Gerard Doustraat 93 | 31 | G | € 335.000 | € 10.806 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 23659 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 553.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KE01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessori Lyceum Amsterdam — 0.23 km · 48 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool Koko en Borre — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ferdinand Bol Apotheek — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk FH60 — 0.13 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.81 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Pijp — 0.19 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Esther's Cookery — 0.04 km · 304 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.327 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1880 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 250 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | E | € 650.000 |
+€ 25.410
4 stap(pen)
|
€ 675.410 | +€ 410 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 671.870 | € -3.130 | |
| Albert Luthulistraat 15 Transvaalbuurt-West | 79 | D | € 650.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 671.330 | € -3.670 | |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | B | € 675.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 683.360 | +€ 8.360 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 10.000 | |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | C | € 650.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 664.800 | € -10.200 | |
| Krommertstraat 1 Pieter van der Doesbuurt | 77 | C | € 675.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 690.400 | +€ 15.400 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 690.800 | +€ 15.800 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | 3 | C | € 675.000 | € 8.544 |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | 3 | C | € 695.000 | € 8.910 |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | 3 | A | € 695.000 | € 8.797 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | 3 | A | € 675.000 | € 8.333 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | 3 | D | € 650.000 | € 8.025 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | 3 | A | € 740.000 | € 9.487 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |