apartment · resale
Poeldijkstraat 279
1059VL Amsterdam · Delflandpleinbuurt-Oost · wijk Westlandgracht · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ankersmit Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 125 apartments in Amsterdam met 97–180 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+19.7% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Poeldijkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Poeldijkstraat 339 | 93 | A | € 825.000 | € 8.871 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 12296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 320.000 deze listing +322% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 90% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FP05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tobiasschool — 0.2 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Relmuis — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Delflandplein — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.75 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cedars — 0.24 km · 54 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.445 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 289.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.946 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.607 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1529 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~417 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 503 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 42.700
4 stap(pen)
|
€ 1.337.700 | € -12.300 | |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | A | € 1.325.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 1.337.240 | € -12.760 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 1.310.320 | € -39.680 | |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | A++ | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | € -50.000 | |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | A | € 1.285.000 |
+€ 12.560
1 stap(pen)
|
€ 1.297.560 | € -52.440 | |
| Okeghemstraat 16 Valeriusbuurt-West | 131 | F | € 1.235.000 |
+€ 58.950
6 stap(pen)
|
€ 1.293.950 | € -56.050 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | € -60.000 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 1.287.640 | € -62.360 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 38.360
3 stap(pen)
|
€ 1.413.360 | +€ 63.360 | |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | C | € 1.400.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 1.438.640 | +€ 88.640 | |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | A | € 1.450.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 1.459.200 | +€ 109.200 | |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 1.460.480 | +€ 110.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | 5 | C | € 1.375.000 | € 10.036 |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | 5 | C | € 1.400.000 | € 10.145 |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | 5 | A | € 1.300.000 | € 10.078 |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | 5 | A | € 1.075.000 | € 7.904 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Egelantiersgracht 199 Bloemgrachtbuurt | 133 | 5 | C | € 1.635.000 | € 12.293 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |
| Okeghemstraat 16 Valeriusbuurt-West | 131 | 6 | F | € 1.235.000 | € 9.427 |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | 4 | A++ | € 1.290.000 | € 10.238 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Jacob van Lennepstraat 71 Da Costabuurt-Zuid | 133 | 6 | D | € 1.095.000 | € 8.233 |