house · resale
Laan van Henegouwen 24
4701CP Roosendaal · Vrouwenhof · wijk Wijk 00 Centrum · Roosendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vermunt Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Roosendaal met 79–146 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+20.2% t.o.v. mediaan van € 3.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 935 |
|---|---|
| Dichtheid | 2743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zilverlinde — 0.45 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kroeven-Langdonk — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kroevenpoort — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 1.38 km |
| OV-station | Station — 1.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Osaka — 0.4 km · 41 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.466 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 445 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glymesstraat 4 Wouw | 108 | E | € 450.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 485.640 | +€ 640 | |
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | C | € 425.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 445.600 | € -39.400 | |
| Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw | 136 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -40.000 | |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | B | € 419.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 432.200 | € -52.800 | |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -66.000 | |
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 553.600 | +€ 68.600 | |
| Boerhaavelaan 7 Hulsdonk | 126 | C | € 529.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 554.200 | +€ 69.200 | |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -85.000 | |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | G | € 349.000 |
+€ 48.400
6 stap(pen)
|
€ 397.400 | € -87.600 | |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | C | € 550.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 576.600 | +€ 91.600 | |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | A | € 392.500 | +€ 0 | € 392.500 | € -92.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Glymesstraat 4 Wouw | 108 | 4 | E | € 450.000 | € 4.167 |
| Boerhaavelaan 7 Hulsdonk | 126 | 4 | C | € 529.000 | € 4.198 |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | 5 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | 5 | B | € 419.000 | € 3.492 |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | 5 | A | € 392.500 | € 3.568 |
| Begoniastraat 8 Keijenburg | 106 | 4 | B | € 360.000 | € 3.396 |
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | 5 | C | € 425.000 | € 4.126 |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | 4 | G | € 349.000 | € 2.884 |
| Hoogstraat 123 Parklaan-Hoogstraat | 102 | 4 | A | € 349.000 | € 3.422 |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | 5 | B | € 369.500 | € 3.004 |
| Boulevard 77 Centrum-Oud | 111 | 4 | E | € 299.000 | € 2.694 |