house · resale
Verschoorstraat 26
7425BJ Deventer · Op den Haar · wijk Colmschate-Vijfhoek · Deventer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BRIQS Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Deventer met 53–100 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 4.667/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 3655 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 424.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wizard — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam & ronja — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vijfhoek — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Colmschate — 0.79 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.13 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 0.89 km |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.846 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~308 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 303 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korte Davostraat 12 Noorderplein | 75 | C | € 350.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 365.000 | € 0 | |
| Hoge Hondstraat 155 Tuindorp | 80 | D | € 325.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 346.600 | € -18.400 | |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | B | € 375.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 385.010 | +€ 20.010 | |
| Rijsterborgherweg 14 Noorderplein | 78 | C | € 375.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 390.600 | +€ 25.600 | |
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | D | € 375.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 396.600 | +€ 31.600 | |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | D | € 375.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 398.220 | +€ 33.220 | |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | C | € 389.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 405.600 | +€ 40.600 | |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | C | € 397.500 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 417.300 | +€ 52.300 | |
| Goldenbeltstraatje 3 Oosterstraat | 62 | C | € 299.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 311.400 | € -53.600 | |
| Kannenburg 132 Het Oostrik | 74 | C | € 287.500 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 302.300 | € -62.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijsterborgherweg 14 Noorderplein | 78 | 3 | C | € 375.000 | € 4.808 |
| Korte Davostraat 12 Noorderplein | 75 | 3 | C | € 350.000 | € 4.667 |
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | 4 | D | € 375.000 | € 4.688 |
| Kannenburg 132 Het Oostrik | 74 | 3 | C | € 287.500 | € 3.885 |
| Hoge Hondstraat 155 Tuindorp | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | 4 | C | € 389.000 | € 4.687 |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | 4 | B | € 375.000 | € 4.121 |
| Goldenbeltstraatje 3 Oosterstraat | 62 | 2 | C | € 299.000 | € 4.823 |
| Banekaterveld 6 Dorp Colmschate | 90 | 4 | C | € 475.000 | € 5.278 |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | 4 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | 4 | C | € 397.500 | € 4.015 |