databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Beijerlandselaan 9

3074EA Rotterdam · Hillesluis · wijk Feijenoord · Rotterdam

€ 235.000
€ 4.434 / m²
53 2kamers C
Foto 1 van Beijerlandselaan 9 Foto 2 van Beijerlandselaan 9 Foto 3 van Beijerlandselaan 9 Foto 4 van Beijerlandselaan 9 Foto 5 van Beijerlandselaan 9 Foto 6 van Beijerlandselaan 9 Foto 7 van Beijerlandselaan 9 Foto 8 van Beijerlandselaan 9 Foto 9 van Beijerlandselaan 9 Foto 10 van Beijerlandselaan 9 Foto 11 van Beijerlandselaan 9 Foto 12 van Beijerlandselaan 9

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.53 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 70 apartments in Rotterdam met 37–68 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-18.6% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners12.185
Dichtheid13581 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 243.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt77%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991082 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Openbare Literaire Basisschool de Piramide — 0.19 km · 33 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Kijkdoos — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ikazia Ziekenhuis — 1.74 km · 8 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Zuid — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius
Restaurant Meydan — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.122 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 51.087 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.325 per jaar (~€ 110/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.232 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1166 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~477 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 477 per jaar en 477 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1929
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud191 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk 60 G € 225.000 +€ 12.000
4 stap(pen)
  • G→F: € 1.800 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 2.400 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.600 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.200 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 237.000 +€ 2.000
Strevelsweg 337 Bloemhof 63 E € 235.000 +€ 8.190
2 stap(pen)
  • E→D: € 3.780 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 243.190 +€ 8.190
Tholenstraat 132 Pendrecht 63 F € 215.000 +€ 10.710
3 stap(pen)
  • F→E: € 2.520 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.780 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 225.710 € -9.290
Kobelaan 374 Oosterflank 48 C € 245.000 +€ 0 € 245.000 +€ 10.000
Slotboomstraat 12 Oud Charlois 62 C € 225.000 +€ 0 € 225.000 € -10.000
Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen 50 A € 250.000 +€ 0 € 250.000 +€ 15.000
Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde 63 F € 245.000 +€ 10.710
3 stap(pen)
  • F→E: € 2.520 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.780 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 255.710 +€ 20.710
Wilgenlei 106 Schiebroek 61 B € 260.000 +€ 0 € 260.000 +€ 25.000
Parallelstraat 6 Overschie 48 E € 200.000 +€ 6.240
2 stap(pen)
  • E→D: € 2.880 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.360 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 206.240 € -28.760
Groen van Prinstererstraat 24 Bergpolder 47 C € 265.000 +€ 0 € 265.000 +€ 30.000
Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder 46 C € 265.000 +€ 0 € 265.000 +€ 30.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen 50 2 A € 250.000 € 5.000
Kobelaan 374 Oosterflank 48 2 C € 245.000 € 5.104
Lisstraat 24 Liskwartier 52 2 A € 285.000 € 5.481
Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt 49 2 E € 275.000 € 5.612
Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen 50 3 A € 250.000 € 5.000
Parallelstraat 6 Overschie 48 2 E € 200.000 € 4.167
Gordelweg 32 Oude Noorden 55 3 D € 265.000 € 4.818
Groen van Prinstererstraat 24 Bergpolder 47 2 C € 265.000 € 5.638
Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk 60 2 G € 225.000 € 3.750
Dunantstraat 16 Delfshaven 54 2 A € 299.000 € 5.537
Pasteursingel 69 Oud Mathenesse 56 3 C € 275.000 € 4.911
Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder 46 2 C € 265.000 € 5.761