apartment · resale
Montfoorthof 120
1106JT Amsterdam · Holendrecht-Zuid · wijk Holendrecht · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 62 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kade 5 Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 220 apartments in Amsterdam met 43–80 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-43.1% t.o.v. mediaan van € 8.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 11513 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 284.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 87% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TJ03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Holendrechtschool — 0.39 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Amikitoj — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Reigersbos — 0.6 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Reigersbos — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 0.94 km |
| OV-station | Reigersbos — 0.36 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yemaya's Vegan Corner — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 992 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.515 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~806 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~248 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 230 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Langswater 608 Dijkgraafpleinbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 291.470 | € -8.530 | |
| Groenhoven 328 G-buurt-Oost | 53 | C | € 275.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 285.600 | € -14.400 | |
| Tielstraat 30 Reigersbos 3 | 52 | B | € 275.000 |
+€ 5.720
1 stap(pen)
|
€ 280.720 | € -19.280 | |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 25.000 | |
| J.H.Leopoldhof 83 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 315.000 |
+€ 11.600
2 stap(pen)
|
€ 326.600 | +€ 26.600 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 320.000 |
+€ 11.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | +€ 31.600 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 |
+€ 6.820
1 stap(pen)
|
€ 331.820 | +€ 31.820 | |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | C | € 325.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 339.000 | +€ 39.000 | |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | C | € 325.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 340.200 | +€ 40.200 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 22.110
4 stap(pen)
|
€ 341.610 | +€ 41.610 | |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | B | € 335.000 |
+€ 8.030
1 stap(pen)
|
€ 343.030 | +€ 43.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | 2 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | 2 | A | € 325.000 | € 5.417 |
| J.H.Leopoldhof 83 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | C | € 315.000 | € 5.431 |
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | C | € 320.000 | € 5.517 |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | E | € 325.000 | € 5.603 |
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | 2 | D | € 359.000 | € 5.983 |
| Langswater 608 Dijkgraafpleinbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | E | € 319.500 | € 4.769 |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | F | € 339.500 | € 5.067 |
| Groenhoven 328 G-buurt-Oost | 53 | 2 | C | € 275.000 | € 5.189 |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | C | € 349.500 | € 5.216 |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | 2 | A+ | € 395.000 | € 6.270 |