Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Perceel | 292 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Bronckhorst met 109–204 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-18.2% t.o.v. mediaan van € 4.273/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bronckhorst
| Inwoners | 4.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 2768 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 372.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18760000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pierson School — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hengelo — 0.65 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk 't Zand — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Egelantier — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.512 per jaar (~€ 209/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.830 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2041 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~628 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Bronckhorst
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dorpsstraat 90 Halle | 196 | B | € 525.000 |
+€ 21.560
1 stap(pen)
|
€ 546.560 | € -2.440 | |
| Hoetinkhof 72 Vorden | 138 | B | € 509.000 |
+€ 15.180
1 stap(pen)
|
€ 524.180 | € -24.820 | |
| Ruurloseweg 26 Verspreide huizen Delden en Veldwijk | 147 | F | € 525.000 |
+€ 54.390
5 stap(pen)
|
€ 579.390 | +€ 30.390 | |
| Papaverstraat 11 Zelhem | 123 | E | € 449.500 |
+€ 40.590
4 stap(pen)
|
€ 490.090 | € -58.910 | |
| Wittehemelweg 4 Drempt | 143 | C | € 450.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 478.600 | € -70.400 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruurloseweg 26 Verspreide huizen Delden en Veldwijk | 147 | 7 | F | € 525.000 | € 3.571 |
| Hoetinkhof 72 Vorden | 138 | 5 | B | € 509.000 | € 3.688 |
| Wittehemelweg 4 Drempt | 143 | 5 | C | € 450.000 | € 3.147 |
| Valkenbos 14 Hoog-Keppel | 163 | 5 | C | € 725.000 | € 4.448 |
| Ruurloseweg 49 Verspreide huizen Delden en Veldwijk | 175 | 7 | A | € 750.000 | € 4.286 |
| Papaverstraat 11 Zelhem | 123 | 5 | E | € 449.500 | € 3.654 |
| Dorpsstraat 90 Halle | 196 | 5 | B | € 525.000 | € 2.679 |
| Prinsenmaatweg 4 Verspreide huizen Olburgen en Rha | 156 | 5 | B | € 875.000 | € 5.609 |
| Gietelinkdijk 1 Verspreide huizen Dunsborg | 155 | 5 | C | € 945.000 | € 6.097 |
| Koningsweg 3 Verspreide huizen Hengelo en Noordink | 187 | 6 | A | € 1.050.000 | € 5.615 |
| Veengoot 8 Verspreide huizen Halle | 168 | 7 | A | € 1.500.000 | € 8.929 |