Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blauwe Eik Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 apartments in Utrecht met 37–68 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+6.0% t.o.v. mediaan van € 6.923/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.735 |
|---|---|
| Dichtheid | 10133 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 627.000 deze listing -38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440511
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Buiten Wittevrouwen — 0.18 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.07 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wilhemina Apotheek — 0.08 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Wittevrouwen — 0.4 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.04 km · 147 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.928 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~689 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~212 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 391.470 | +€ 2.470 | |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | C | € 375.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 383.800 | € -5.200 | |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 6.000 | |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | C | € 385.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 395.600 | +€ 6.600 | |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 380.390 | € -8.610 | |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 14.580
3 stap(pen)
|
€ 399.580 | +€ 10.580 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 11.000 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -14.000 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -14.000 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 372.440 | € -16.560 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 407.400 | +€ 18.400 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 368.360 | € -20.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | 2 | A | € 350.000 | € 6.863 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |
| Keizersgracht 14 Lauwerecht | 50 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.500 |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | 2 | D | € 395.000 | € 6.930 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | 3 | C | € 385.000 | € 7.264 |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | 3 | A+ | € 395.000 | € 7.453 |
| Flieruilensteeg 18 Lauwerecht | 48 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.854 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |